KW-5R5C105-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KW-5R5C105-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KW-5R5C105-R
Kuvaus
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 30Ohm @ 1kHz 2000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KW-5R5C105-R -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,846" halk. (21,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,374" (9,50mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30Ohm @ 1kHz