MCZ1210AH900L2TA0G
DigiKeyn tuotenumero
445-MCZ1210AH900L2TA0GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MCZ1210AH900L2TA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
445-MCZ1210AH900L2TA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCZ1210AH900L2TA0G
Kuvaus
CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 90 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,75Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCZ1210AH900L2TA0G -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
100mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,75Ohm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,039" lev. (1,25mm x 1,00mm)
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
90 Ohms @ 100 MHz