KR-5R5C155-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KR-5R5C155-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KR-5R5C155-R
Kuvaus
CAP 1.5F -20% +80% 5.5V T/H
Tarkka kuvaus
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 30Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KR-5R5C155-R -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,846" halk. (21,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,295" (7,50mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30Ohm @ 1kHz