RT0402BRD0761K9L on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Susumu
Vishay Dale
Parannus
Susumu
Parannus
Samankaltainen
TE Connectivity Passive Product
61.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Ohutkalvo