TNPW040261K9BEED
DigiKeyn tuotenumero
541-2154-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-2154-1-ND - Cut Tape (CT)
541-2154-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TNPW040261K9BEED
Kuvaus
RES 61.9K OHM 0.1% 0.13W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
61.9 kOhms ±0,1% 0,13W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TNPW040261K9BEED -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)