RG1005N-6192-B-T5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Susumu
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Susumu
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
61.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo
RG1005N-6192-B-T5
DigiKeyn tuotenumero
RG1005N-6192-B-T5-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RG1005N-6192-B-T5
Kuvaus
RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RG1005N-6192-B-T5 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)