MCS04020D6192BE100 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
TE Connectivity Passive Product
Varastossa: 1 582
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
Varastossa: 4 590
Tekniset tiedot
YAGEO
Parannus
Susumu
Parannus
61.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä Ohutkalvo
MCS04020D6192BE100
DigiKeyn tuotenumero
MCS04020D6192BE100-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCS04020D6192BE100
Kuvaus
RES 61.9K OHM 0.1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MCS04020D6192BE100 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Rikkikertymää ehkäisevä
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,015" (0,37mm)