CPF0402B61K9E1
DigiKeyn tuotenumero
A102934TR-ND - Rullattu teippi (TR)
A102934CT-ND - Cut Tape (CT)
A102934DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPF0402B61K9E1
Kuvaus
RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/16W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
61.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CPF0402B61K9E1 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valmistajan laitepakkaus
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,014" (0,35mm)