VJ0805A682GXJTW1BC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
KYOCERA AVX
Samankaltainen
KEMET
Samankaltainen
KEMET
Parametrisesti vastaava
Knowles Syfer
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
6800 pF ±2% 16V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
VJ0805A682GXJTW1BC
DigiKeyn tuotenumero
VJ0805A682GXJTW1BC-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0805A682GXJTW1BC
Kuvaus
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0805A682GXJTW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,053" (1,35mm)