VJ0805A682GXJRW1BC on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
KYOCERA AVX
Samankaltainen
KEMET
Samankaltainen
KEMET
Parametrisesti vastaava
Knowles Syfer
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
6800 pF ±2% 16V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
VJ0805A682GXJRW1BC
DigiKeyn tuotenumero
VJ0805A682GXJRW1BC-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VJ0805A682GXJRW1BC
Kuvaus
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
VJ0805A682GXJRW1BC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,053" (1,35mm)