KGM21ACG1C682GU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Vishay Vitramon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
6800 pF ±2% 16V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
KGM21ACG1C682GU
DigiKeyn tuotenumero
478-KGM21ACG1C682GUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KGM21ACG1C682GU
Kuvaus
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
KGM21ACG1C682GU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,01mm x 1,25mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)