0805J0160682GFT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Knowles Syfer
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
6800 pF ±2% 16V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
0805J0160682GFT
DigiKeyn tuotenumero
0805J0160682GFT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0805J0160682GFT
Kuvaus
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0805J0160682GFT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,051" (1,30mm)