C0805C682G3JACTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
6800 pF ±2% 25V Keraamiset kondensaattorit U2J 0805 (2012 metrinen)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0805C682G3JACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C682G3JACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C682G3JACTU
Kuvaus
CAP CER 6800PF 25V U2J 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805C682G3JACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL, Pieni häviökerroin
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)