CMF605K6200FKRE70 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 90
5.62 kOhms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF605K6200FKRE70
DigiKeyn tuotenumero
CMF605K6200FKRE70-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF605K6200FKRE70
Kuvaus
RES 5.62K OHM 1W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF605K6200FKRE70 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)