CMF605K6200BER6 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Tekniset tiedot
5.62 kOhms ±0,1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF605K6200BER6
DigiKeyn tuotenumero
CMF605K6200BER6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF605K6200BER6
Kuvaus
RES 5.62K OHM 1W 0.1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMF605K6200BER6 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)