CMF705K6200FKR6 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Parametrisesti vastaava
5.62 kOhms ±1% 1,75W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF705K6200FKR6
DigiKeyn tuotenumero
CMF705K6200FKR6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF705K6200FKR6
Kuvaus
RES 5.62K OHM 1.75W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF705K6200FKR6 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)