CMF655K6200FKR670 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Parametrisesti vastaava
5.62 kOhms ±1% 1,5W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF655K6200FKR670
DigiKeyn tuotenumero
CMF655K6200FKR670-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF655K6200FKR670
Kuvaus
RES 5.62K OHM 1.5W 1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF655K6200FKR670 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)