CMF605K6200FKRE on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 90
5.62 kOhms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
CMF605K6200FKRE
DigiKeyn tuotenumero
CMF605K6200FKRE-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF605K6200FKRE
Kuvaus
RES 5.62K OHM 1W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CMF605K6200FKRE -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)