CMF605K6200FHEK
DigiKeyn tuotenumero
CMF605K6200FHEK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF605K6200FHEK
Kuvaus
RES 5.62K OHM 1W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5.62 kOhms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CMF605K6200FHEK -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,165" halk. x 0,469" pit. (4,20mm x 11,90mm)