SN74LVC2G14DCKT on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 11 272
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 615
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Suora
onsemi
Parannus
Nexperia USA Inc.
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 524
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
onsemi
Invertteri IC 2 Kanavainen Schmitt-laukaisu SC-70-6
SN74LVC2G14DCKT
DigiKeyn tuotenumero
296-26619-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-26619-1-ND - Cut Tape (CT)
296-26619-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SN74LVC2G14DCKT
Kuvaus
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SN74LVC2G14DCKT -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - lepovirta (maks.)
10 µA
Valm.
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,3V – 1,4V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Logiikkataso - korkea
1,4V – 3,7V
Osan tila
Aktiivinen
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4,7ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Piirien lukumäärä
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojen lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-6
Ominaisuudet
Schmitt-laukaisu
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V