NC7WZ14P6X
DigiKeyn tuotenumero
NC7WZ14P6XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NC7WZ14P6XCT-ND - Cut Tape (CT)
NC7WZ14P6XDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NC7WZ14P6X
Kuvaus
IC INVERT SCHMITT 2CH 2-INP SC88
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Invertteri IC 2 Kanavainen Schmitt-laukaisu SC-88 (SC-70-6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NC7WZ14P6X -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - lepovirta (maks.)
1 µA
Valm.
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,2V – 1,2V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Logiikkataso - korkea
1,4V – 3,6V
Osan tila
Aktiivinen
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4,9ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Piirien lukumäärä
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojen lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
SC-88 (SC-70-6)
Ominaisuudet
Schmitt-laukaisu
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V