LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
DigiKeyn tuotenumero
475-LST676-R1S1-1-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LST676-R1S1-1-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
475-LST676-R1S1-1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
Kuvaus
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 633nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 2-PLCC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
645nm
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
2-PLCC
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
3,20mm pit. x 2,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
2,10mm
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Päätuotenumero
Linssin koko
2,40mm halk.