NC7WZ14P6 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 19 150
Tekniset tiedot
Suora
Texas Instruments
Varastossa: 50 615
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Texas Instruments
Invertteri IC 2 Kanavainen Schmitt-laukaisu SC-88 (SC-70-6)
NC7WZ14P6
DigiKeyn tuotenumero
NC7WZ14P6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NC7WZ14P6
Kuvaus
IC INVERT SCHMITT 2CH 2-INP SC88
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
NC7WZ14P6 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - lepovirta (maks.)
1 µA
Valm.
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Sarja
Logiikkataso - matala
0,2V – 1,2V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Logiikkataso - korkea
1,4V – 3,6V
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4,9ns @ 5V, 50pF
Logiikan tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Piirien lukumäärä
2
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojen lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
SC-88 (SC-70-6)
Ominaisuudet
Schmitt-laukaisu
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V