NFM41PC155B1E3L
DigiKeyn tuotenumero
490-6986-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6986-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6986-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM41PC155B1E3L
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1.5UF 25V 1806
Tarkka kuvaus
1.5 µF Läpisyöttökondensaattorit 25V 6 A 9mOhm 1806 (4516 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFM41PC155B1E3L -mallit
Kategoria
Virta
6 A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
9mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
1806 (4516 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,063" lev. (4,50mm x 1,60mm)
Kapasitanssi
1.5 µF
Korkeus (maks.)
0,047" (1,20mm)
Toleranssi
-20%, +50%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
25V