BLM18AG221SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-1012-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1012-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1012-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18AG221SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 4LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 700mA 250mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM18AG221SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
250mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
700mA