SLF12555T-151MR88-PF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
TDK
Varastossa: 1 408
Tekniset tiedot
Suora
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Pulse Electronics
Samankaltainen
Würth Elektronik
Varastossa: 155
Samankaltainen
Würth Elektronik
Sumida America Inc.
Bourns Inc.
Varastossa: 100
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.4 A 228mOhm maks. Epästandardi
SLF6045T Series
SLF12555T-151MR88-PF
DigiKeyn tuotenumero
SLF12555T151MR88P-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLF12555T-151MR88-PF
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1.4A 228 MOHM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SLF12555T-151MR88-PF -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
880mA
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
228mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Vanhentunut
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,228" (5,80mm)