BPCF00131355151M00
DigiKeyn tuotenumero
553-BPCF00131355151M00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BPCF00131355151M00
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1.4A 190 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Induktori 1.4 A 190mOhm Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
880mA
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
190mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,228" (5,80mm)