Tuotteen CDRR126NP-151MC kuvaa ei ole saatavana
CDRR126NP-151MC
DigiKeyn tuotenumero
308-CDRR126NP-151MCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDRR126NP-151MC
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1.33A 234 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.33 A 234mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,1A
DC-resistanssi (DCR)
234mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,504" pit. x 0,504" lev. (12,80mm x 12,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,268" (6,80mm)