CLF12555T-151M-D
DigiKeyn tuotenumero
445-15167-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-15167-1-ND - Cut Tape (CT)
445-15167-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CLF12555T-151M-D
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1.1A 312 MOHM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.1 A 312mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CLF12555T-151M-D -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,8A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
312mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,476" lev. (12,50mm x 12,10mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,230" (5,85mm)