SRR1206-151KL
DigiKeyn tuotenumero
SRR1206-151KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRR1206-151KLCT-ND - Cut Tape (CT)
SRR1206-151KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1206-151KL
Kuvaus
FIXED IND 150UH 900MA 320 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 900 mA 320mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRR1206-151KL -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
320mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
13 @ 796kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
5MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,500" pit. x 0,500" lev. (12,70mm x 12,70mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,6A