35RAPC2BHN2
35RAPC2BHN2
35RAPC2BHN2
DigiKeyn tuotenumero
SC1458-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35RAPC2BHN2
Kuvaus
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinjakki Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
EDA/CAD-mallit
35RAPC2BHN2 -mallit
Kategoria
Sisäiset kytkimet
Ei sisällä kytkintä
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Rungon materiaali
Messinki
Kotelon materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Todellinen halkaisija
0,142" (3,60mm)