35HDNAUS
35HDNAUS
35HDNAUS
DigiKeyn tuotenumero
SC2773-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDNAUS
Kuvaus
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Liitännän pituus/syvyys
0,560" (14,20mm)
Rungon materiaali
Messinki
Rungon väri
Hopea
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Sisältää
3 kpl - 1 liitin, 1 kahva, 1 eristinputki
Todellinen halkaisija
0,138" (3,50mm)
Kotelon materiaali
Messinki
Kaapeliaukko
0,175" (4,44mm)