35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
35RAPC2BH3
DigiKeyn tuotenumero
SC1465-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35RAPC2BH3
Kuvaus
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinjakki Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
35RAPC2BH3 -mallit
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko, Suorakulma
Valm.
Terminointi
Juotostina
Sarja
Suojakuori
Suojaamaton
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Kiinnitysvarusteet, Kierrelukko
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali - pinnoite
Hopea
Liittimen tyyppi
Puhelinjakki
Rungon materiaali
Messinki
Sukupuoli
Naaras
Rungon väri
Hopea, Musta
Signaalilinjat
Stereo (3 johdinta, TRS)
Sisältää
3 kpl - 1 liitin, 1 mutteri, 1 aluslevy
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Kotelon materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Todellinen halkaisija
0,142" (3,60mm)