35HDRANN
35HDRANN
35HDRANN
DigiKeyn tuotenumero
SC1454-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDRANN
Kuvaus
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Liitännän pituus/syvyys
0,510" (13,00mm)
Kontaktin materiaali - pinnoite
Nikkeli
Rungon väri
Hopea
Todellinen halkaisija
0,138" (3,50mm)
Kaapeliaukko
0,290" (7,37mm)