35HDRABAU
35HDRABAU
35HDRABAU
DigiKeyn tuotenumero
SC1813-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDRABAU
Kuvaus
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
Toimintalämpötila
0°C – 66°C
Sarja
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Pakkaustapa
Irtotavara
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Osan tila
Aktiivinen
Liitännän pituus/syvyys
0,560" (14,20mm)
Liittimen tyyppi
Puhelinpistotulppa
Kontaktin materiaali - pinnoite
Kulta
Sukupuoli
Uros
Rungon materiaali
Messinki
Signaalilinjat
Stereo (3 johdinta, TRS)
Rungon väri
Kulta, Musta
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Sisältää
3 kpl - 1 liitin, 1 kahva, 1 eristinputki
Todellinen halkaisija
0,138" (3,50mm)
Kotelon materiaali
Messinki
Napojen/kontaktien lukumäärä
3 johdinta, 3 kosketinta
Kontaktin materiaali
Sisäiset kytkimet
Ei sisällä kytkintä
Kaapeliaukko
0,250" (6,35mm)