35HDRABAUS on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Switchcraft Inc.
Varastossa: 112
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Switchcraft Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
35HDRABAUS
DigiKeyn tuotenumero
35HDRABAUS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDRABAUS
Kuvaus
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Tarkka kuvaus
Valm.
Toimintalämpötila
0°C – 66°C
Sarja
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Liitännän pituus/syvyys
0,560" (14,20mm)
Kontaktin materiaali - pinnoite
Kulta
Rungon väri
Kulta, Musta
Todellinen halkaisija
0,138" (3,50mm)
Kaapeliaukko
0,175" (4,44mm)