35HDBAUS
35HDBAUS
35HDBAUS
DigiKeyn tuotenumero
SC1451-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDBAUS
Kuvaus
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotostina
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Suojakuori
Suojaamaton
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 66°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Liittimen tyyppi
Puhelinpistotulppa
Liitännän pituus/syvyys
0,560" (14,20mm)
Sukupuoli
Uros
Kontaktin materiaali - pinnoite
Kulta
Signaalilinjat
Stereo (3 johdinta, TRS)
Rungon materiaali
Messinki
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Rungon väri
Kulta, Musta
Todellinen halkaisija
0,138" (3,50mm)
Sisältää
3 kpl - 1 liitin, 1 kahva, 1 eristinputki
Napojen/kontaktien lukumäärä
3 johdinta, 3 kosketinta
Kotelon materiaali
Messinki
Sisäiset kytkimet
Ei sisällä kytkintä
Kontaktin materiaali
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Kaapeliaukko
0,175" (4,44mm)