35HDLBAUS
35HDLBAUS
35HDLBAUS
DigiKeyn tuotenumero
SC1485-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDLBAUS
Kuvaus
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotoskorvat
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Sarja
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Osan tila
Aktiivinen
Liitännän pituus/syvyys
0,560" (14,20mm)
Kontaktin materiaali - pinnoite
Kulta
Rungon väri
Kulta, Musta
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Sisältää
3 kpl - 1 liitin, 1 kahva, 1 eristinputki
Todellinen halkaisija
0,139" (3,53mm)
Kontaktin materiaali
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Kaapeliaukko
0,175" (4,44mm)