35HDSAU15
DigiKeyn tuotenumero
SC3826-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35HDSAU15
Kuvaus
3.5MM SLD STEREO PLUG .15 GOLD,
Tarkka kuvaus
3,50mm (0,141", 1/8", minipistotulppa) - kuulokkeet Puhelinpistotulppa Stereo (3 johdinta, TRS) Liitin Juotoskorvat
Valm.
Ominaisuudet
Tiivistetty, Vedonpoistaja
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C
Jännite – nimellinen
250VAC, 140VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
4 A
Liitännän pituus/syvyys
0,560" (14,20mm)
Rungon materiaali
Kupariseos
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
Rungon väri
Kulta, Musta
Todellinen halkaisija
0,140" (3,56mm)
Sisältää
4 kpl - 1 liitin, 1 kahva, 1 eristinputki, 1 O-rengas
Kotelon materiaali
Kupariseos
Kontaktin materiaali
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Kaapeliaukko
0,150" – 0,175" (3,81mm – 4,45mm)