ESDALC6V1M3
DigiKeyn tuotenumero
497-5563-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5563-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5563-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDALC6V1M3
Kuvaus
TVS DIODE 5VWM SOT883
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-883
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ESDALC6V1M3 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
30W
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
11pF @ 1MHz
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
2
Pakkaus / kotelo
SC-101, SOT-883
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
6,1V