ISC035N10NM5LF2ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ISC035N10NM5LF2ATMA1
Kuvaus
ISC035N10NM5LF2ATMA1 MOSFET
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 19A (Ta), 164A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8 FL
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
3,5mOhm @ 50A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,9V @ 115µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
88 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
7200 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3W (Ta), 217W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8 FL
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V