ISC027N10NM6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-ISC027N10NM6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-ISC027N10NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISC027N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ISC027N10NM6ATMA1
Kuvaus
TRENCH >=100V PG-TDSON-8
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 23A (Ta), 192A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8 FL
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ISC027N10NM6ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,3V @ 116µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
72.5 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5500 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3W (Ta), 217W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8 FL
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,7mOhm @ 50A, 10V