NTMTSC1D6N10MCTXG
NTMTSC1D6N10MCTXG
DigiKeyn tuotenumero
488-NTMTSC1D6N10MCTXGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NTMTSC1D6N10MCTXGCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NTMTSC1D6N10MCTXGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTMTSC1D6N10MCTXG
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 35A/267A 8TDFNW
Valmistajan vakio toimitusaika
45 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 35A (Ta), 267A (Tc) 5,1W (Ta), 291W (Tc) Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna 8-TDFNW (8,3x8,4)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NTMTSC1D6N10MCTXG -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
106 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
7630 pF @ 50 V
Tehohäviö (maks.)
5,1W (Ta), 291W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
8-TDFNW (8,3x8,4)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,7mOhm @ 90A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 650µA