ISC037N12NM6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-ISC037N12NM6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-ISC037N12NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISC037N12NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ISC037N12NM6ATMA1
Kuvaus
OPTIMOS 6 POWER-TRANSISTOR,120V
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 120 V 19,2A (Ta), 163A (Tc) 3W (Ta), 214W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8 FL
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 111µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
58 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4300 pF @ 60 V
Tehohäviö (maks.)
3W (Ta), 214W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
120 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8 FL
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
3,7mOhm @ 50A, 10V