MPT-02-6.30-01-T-V
DigiKeyn tuotenumero
MPT-02-6.30-01-T-V-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPT-02-6.30-01-T-V
Kuvaus
CONN HDR 2POS 5.00MM PCB SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 napainen Piirilevyliitin, Uroslehtiliittimet Liitin Juotostina 0,197" (5,00mm) Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPT-02-6.30-01-T-V -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Valmistaja
Samtec Inc.
Väri
Musta
Sarja
Kiinnitystyyppi
Lukittuva ramppi
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Uroslehtiliittimet
Jänniteluokitus
812 V
Napojen lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
30 A
Jako
0,197" (5,00mm)
Materiaali - eristys
Nestekidepolymeeri (LCP)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C