ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
DigiKeyn tuotenumero
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Kuvaus
TVS DIODE 5.3VWM 15V PGTSLP37
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15V Puristusliitin 3A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan PG-TSLP-3-7
EDA/CAD-mallit
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Kapasitanssi taajuudella
0,4pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
2
5,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-101, SOT-883
Jännite - läpilyönti (min)
6V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
15V