1.5KE150A
DigiKeyn tuotenumero
497-12022-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12022-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE150A
Kuvaus
TVS DIODE 128VWM 265VC DO201
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
265V Puristusliitin 38A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5KE150A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
38A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Osan tila
Vanhentunut
Kapasitanssi taajuudella
850pF @ 1MHz
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
128V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
143V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
265V