1.5KE150A-B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 1 745
Tekniset tiedot
207V Puristusliitin 7,3A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE150A-B
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE150A-BLF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE150A-B
Kuvaus
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
128V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
143V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
207V