1.5KE150A on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 1 015
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 1 220
Tekniset tiedot
Parannus
STMicroelectronics
Varastossa: 578
Parannus
Diotec Semiconductor
Varastossa: 568
Samankaltainen
YAGEO
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
207V Puristusliitin 7,3A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE150A
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE150ALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1.5KE150ALFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE150A
Kuvaus
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
128V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
143V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
207V