1.5KE150A
DigiKeyn tuotenumero
4878-1.5KE150ACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-1.5KE150ATB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE150A
Kuvaus
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
207V Puristusliitin 7,6A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5KE150A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
7,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-50°C – 175°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
128V
Pakkaus / kotelo
DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
143V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
207V